What's new

Turkish Tea House

Status
Not open for further replies.
Valla, atılan mesajı geri almak da bize yakışmayacağı için, bekleyip görelim. Dakka bir Gol bir olduk..

@Sinan @T-123456 @Kaan ve diger kardeşlerim

Benden buraya kadar arkadaşlar. Bu trollere haddlerini bildirmek lazım. Gerekirse ben de yaparım artık. Birinin mod olması şart.
Ya sen yeniden ol yada sinan,ikinizden biri.
Herkes destek versin GHQ=General Head Quarters,orda ozel mesaj atin WebMaster a,biz mod istiyoruz troll cok falan.
We need a Turkish Moderator!

Emre sen mod olursan TT yi kaybetmis oluruz,anlasin ikinizden kim olursa olsun:tup:

Ya sen yeniden ol yada sinan,ikinizden biri.
Herkes destek versin GHQ=General Head Quarters,orda ozel mesaj atin WebMaster a,biz mod istiyoruz troll cok falan.
We need a Turkish Moderator!

Emre sen mod olursan TT yi kaybetmis oluruz,anlasin ikinizden kim olursa olsun:tup:

Abi ttymis modmus felan o member title olayları çocuk işi ya. Bizim için önemli olan yetkiler. Farketmez bence ama birinin olmasi lazim. Bırakırken si.......seler olmam bi daha demiştim ama oluyomus işte :D

Abi ttymis modmus felan o member title olayları çocuk işi ya. Bizim için önemli olan yetkiler. Farketmez bence ama birinin olmasi lazim. Bırakırken si.......seler olmam bi daha demiştim ama oluyomus işte :D
Ben GHQ de bi ufak tehdit bastim,sizde oraya biseyler yazin;)

Status
Not open for further replies.

Back
Top Bottom