What's new

Hassan Rohani | The New Iranian President.

goore babashoon too

سهيل انتخابات رو ول کن! دو روز بيشتر وقت نداري
!

Oonke tashrifati hast ...

به لطف سیاستها وعملکردهای عاقلانه و تعامل گرانه با دنیا که رهبران و مسئولان ارشد نظام در پیش گرفتند و هر روز با عربده کشی و فحش و بدوبیراه گفتن و تهدید کردن در پشت تریبونها قرار گرفتند.

در یک نظر سنجی دوباره مقام نخست منفورترین کشور تاثیر گذار دنیا را به دست آوردیم.

برگ زرین دیگری که به محضر آقا تبریک عرض می نمایم.

لینک

( پی نوشت: یک زمانی نه چندان دور ایرانی جماعت در اروپا و آمریکا بدون ویزا سفر می کرد و خیلی ها آرزوی سفر به ایران و زندگی به مانند ما را داشتند.)

به لطف سیاستها وعملکردهای عاقلانه و تعامل گرانه با دنیا که رهبران و مسئولان ارشد نظام در پیش گرفتند و هر روز با عربده کشی و فحش و بدوبیراه گفتن و تهدید کردن در پشت تریبونها قرار گرفتند.

در یک نظر سنجی دوباره مقام نخست منفورترین کشور تاثیر گذار دنیا را به دست آوردیم.

برگ زرین دیگری که به محضر آقا تبریک عرض می نمایم.

لینک

( پی نوشت: یک زمانی نه چندان دور ایرانی جماعت در اروپا و آمریکا بدون ویزا سفر می کرد و خیلی ها آرزوی سفر به ایران و زندگی به مانند ما را داشتند.)
شما میخوای گزارشای دشمنت رو باور کنی به خودت مربوطه، از ما همچین توقعی نداشته باش.

ما منفورترین کشور دنیا هستیم یا کشوری که از 50 سال پیش تا حالا 100 ملیون نفر ادم بیگناه رو به خاطر توسعه طلبیش کشته؟؟؟
ما منفور تر هستیم یا اسرائیل غاصب که از 70 سال پیش هر چند سال یکبار یه جنگ خونین تو منطقه راه میندازه؟؟؟
ما منفور هستیم یا کشورهایی که با پول نیرو و سلاحشون از تروریستهای سفاک حمایت میکنند تا شیعه هارو به جرم شیعه بودن سر ببرن؟؟؟
منفور بودن یا نبودن به عربده کشیدن و حرف مسئولین نیست که عزیز من کشورهایی منفور هستند که جنایت علیه بشریت کردند بمب اتم علیه مردم بیگناه استفاده کردن میلیون ها فرزند رو بی پدر مادر و میلیون ها مادر و پدر رو بی فرزند کردن علنا در زندانهاشون شکنجه میکنند به جرم استقلال طلبی و ازادی خواهی خون ملتهارو توی شیشه میکنن.برادر گرامی واقعیت رو که نمیشه انکار کرد شما دیگه گول این تبلیغات رو نخورید .

ما منفورترین کشور دنیا هستیم یا کشوری که از 50 سال پیش تا حالا 100 ملیون نفر ادم بیگناه رو به خاطر توسعه طلبیش کشته؟؟؟
ما منفور تر هستیم یا اسرائیل غاصب که از 70 سال پیش هر چند سال یکبار یه جنگ خونین تو منطقه راه میندازه؟؟؟
ما منفور هستیم یا کشورهایی که با پول نیرو و سلاحشون از تروریستهای سفاک حمایت میکنند تا شیعه هارو به جرم شیعه بودن سر ببرن؟؟؟
منفور بودن یا نبودن به عربده کشیدن و حرف مسئولین نیست که عزیز من کشورهایی منفور هستند که جنایت علیه بشریت کردند بمب اتم علیه مردم بیگناه استفاده کردن میلیون ها فرزند رو بی پدر مادر و میلیون ها مادر و پدر رو بی فرزند کردن علنا در زندانهاشون شکنجه میکنند به جرم استقلال طلبی و ازادی خواهی خون ملتهارو توی شیشه میکنن.برادر گرامی واقعیت رو که نمیشه انکار کرد شما دیگه گول این تبلیغات رو نخورید .

عزیز،

در دنیای واقعی باید با نقشه و با زیرکی جلو رفت. صرفا شاخ به شاخ نمی شه شد. زیان می بینیم. به تاریخ نگاه کن، التزام پیروزی به بر حق بودن نیست! به مکار بودن است!

شما میخوای گزارشای دشمنت رو باور کنی به خودت مربوطه، از ما همچین توقعی نداشته باش.

من از هیچ کس توقعی ندارم. نیازی هم به باور کردن گزارش وجود ندارد. یکبار سفر به خارج از کشور(بیشتر دنیا به مانند کشورهای شرق آسیا و کل اروپا و آمریکا و اکثر کشورهای عربی)، کاملا عزت و اعتبار بالای ایرانی را درک می کنید.
از همان لحظه ی ورود به فرودگاه و نشان دادن پاسپورت ایرانی اوج عزت و سربلندی را تجربه می کنید.

برادر عزیز
دیگه شما این مردم نفهم دنیا را ببخشید که با اینهمه، هنوز آنها را دوست دارند و نظام پاک ما را دوست ندارند.

انتخابات قبل عکس احمدی رو ماشین های سپاه بود، داشتن خودشون و واسه احمدی نژاد پاره میکردن.همین الانش هم بعضی ها به خاطر توهین به احمدی نژاد تو زندانن
بعد امام جمعه محترم اومده میگه مردم نباید اشتباه انتخاب احمدی نژاد رو تکرار کنن.

من از هیچ کس توقعی ندارم. نیازی هم به باور کردن گزارش وجود ندارد. یکبار سفر به خارج از کشور(بیشتر دنیا به مانند کشورهای شرق آسیا و کل اروپا و آمریکا و اکثر کشورهای عربی)، کاملا عزت و اعتبار بالای ایرانی را درک می کنید.
از همان لحظه ی ورود به فرودگاه و نشان دادن پاسپورت ایرانی اوج عزت و سربلندی را تجربه می کنید.

برادر عزیز
دیگه شما این مردم نفهم دنیا را ببخشید که با اینهمه، هنوز آنها را دوست دارند و نظام پاک ما را دوست ندارند.

من تمام اروپا رو گشتم یه مدت زیادی هم اسلوونی بودم ... افرادی که به شبکه های رابرت مردوخ نگاه می کنن نسبت به ایران بد بین هستن ... ولی دوستان اسلوونیایی من بعد از اومدن به ایران هرجا می رفتیم به آمریکا فحش می دادن !!! اگر شک داری دفعه بعدی که اومدن ایران آدرس می دم بیا خودت باهاشون صحبت کن

حتما الان می گید اونها هم خر هستن !؟

:rolleyes:

به هر حال !!! من دارم وضعیت جامعه رو رصد می کنم ... بر خلاف نظر بعضی ها که می گن انتخابات خوب برگزار نمیشه و مردم شرکت نمی کنن من می گم که خیلی هم خوب شرکت خواهند کرد ... روز انتخابات خودت رو در خانه حبس نکن و برو ببین

هنوز خیلی ها نمی تونن مردم ایران رو تحلیل کنن

انتخابات قبل عکس احمدی رو ماشین های سپاه بود، داشتن خودشون و واسه احمدی نژاد پاره میکردن.همین الانش هم بعضی ها به خاطر توهین به احمدی نژاد تو زندانن
بعد امام جمعه محترم اومده میگه مردم نباید اشتباه انتخاب احمدی نژاد رو تکرار کنن.

بد بهتر از بدتر هست :coffee:

کلا هميشه اين مردم هستند که مسئولند
در کشور ما کلا مسئولان هيچ مسئوليتي ندارند
خيلي جالبه
شوراي نگهبان با استناد به اينکه فهم مردم قاصر از انتخاب درست است مي گويد ما مسئول تشخيص صلاحيت کانديدها هستيم
حالا که کانديداي اصلح انتخابي شوراي نگهبان کشور را مرحمت فرموده!!! ديگر شوراي نگهبان مسئوليت ندارد
مردم بايد اشتباه نکنند

وصیت نامه امام رو که قبول دارین، تو وصیت نامه اومده نیرو های نظامی کشورحق دخالت در امور سیاسی و یا طرفداری از حزب، جناح، یا کاندیدی رو ندارن اسم سپاه هم صراحتا ذکر شده.

دوستان عزیز ،
چرا آقای اکبر اعلمی رد صلاحیت شده اند؟

کسی که نماینده مجلس ششم و هفتم بوده است. برای این مملکت هم جنگیده.

این هم نامه سرگشاده اعلمی به جنتی در مورد رد صلاحیت کردن ایشان.
سایت ایشان هم فیلتر است. البته از مملکتی که در آن اگر اسم هاشمی را در پیام کوتاه ارسال کنید به مقصد نمی رسد و فیلتر شده است! دیگر چه انتظاری از بقیه باید داشت.

حضرت آیت الله!

شما را نمی دانم اما شخصا با 59 سال سن بنا بر عادت دیرینه رزمندگان دوران جنگ ایران و عراق، گاهی به بهشت زهرا می روم و در خلوت به بهانه ای وارد یکی از مزارهای آماده می شوم تا بلکه کمی از تعلقات دنیوی رهیده و به خود تشر بزنم که سرای دیگری هم هست!

از این واقعیت غافل نشوید که شما هم 87 سال سن دارید و ان شاء الله عمرتان مستدام باد تا این مرز و بوم و ساکنین آن همچنان از خیر و برکت وجود امثال شما بهره مند گردند و به بیضه الاسلام عزیز خدشه ای وارد نشود، اما حتی اگر عمر نوح هم داشته باشید،دیر یا زود چون ما برزخیان روی زمین ناگزیرید با کارنامه اعمال خود که در این دنیا تحصیل کرده اید به دیار باقی شتافته و پاسخگوی اعمال و رفتارهائی باشید که مرتکب شده اید.

لاجرم بهتر از نگارنده این نامه واقفید که خداوند از حق خود می گذرد اما از حق الناس هرگز و باز بهتر می دانید که حق الناس و ضایع کردن حق دیگران تنها به این نیست که مال دیگری را از جیبش بربایند بلکه محروم کردن بی دلیل مردم از حق انتخاب کردن و حق انتخاب شدن آزاد که از بدیهی ترین مصادیق حقوق اجتماعی است و همچنین تحدید حق فطری و قانونی یک ملت مبنی بر دخالت موثر در اداره کشور و تعیین سرنوشتش هم می تواند بارزترین مصداق تضییع حق الناس محسوب شود!

ای مرجع تشخیص صلاحیت یک ملت!

آیا تاکنون با خود خلوت کرده و اندیشیده اید که ایراد اصلی شورای نگهبان در گزینش ها چیست و اساسا مشکلات عمده کشور از کجا سرچشمه می گیرد؟

به اعتقاد من ریشه اصلی مشکلات کشور ناشی از رها کردن اصول و چسبیدن به فروع و شخصیت زدگی و سفله پروری است و در همین راستا بزرگترین ایراد امثال شما نیز به اعتبار شخصیت حقیقی و حقوقی که دارید بها دادن به ظواهر، ظاهرسازی ها و شیرین زبانی های منافقانه و چاپلوسانه و ستايشگری و مجيزه گويي های بادنجان دور قاب*چين هاست و این که شیرینی کاذب منافقانه را به تلخي برخورد صادقانه ترجیح می دهید و گاهی از روی سادگی و ظاهربینی تحت تاثیر همین افراد قرار می گیرید و در عوض منتقدان دلسوز کشور را به بهانه های واهی حذف و از این طریق راه ورود چاپلوسان و مدیحه سرایان را به قلمرو قدرت هموار می سازید، غافل از این که گاهی"واعظان کاین جلوه در محراب و منبر می*کنند, چون به خلوت می*روند آن کار دیگر می*کنند!

لذا پیشنهاد می کنم در خلوت خود یکبار دیگر با در نظر گرفتن خدا در مورد شیوه بررسی صلاحیت کاندیداها و چهره های شاخص ردصلاحیت شده در این دور از انتخابات ریاست جمهوری و دوره های قبلی کمی تامل کنید و بین خود و خدای خود به این پرسش پاسخ دهید که دلیل و مبنای رد صلاحیت کاندیداهائی که بعضا از اکثر افراد تائید صلاحیت شده، سواد و تحصیلات، تعهد و تجربه و سابقه اجرائی و انقلابی بیشتری دارند و از حیث سیاسی نیز از تدبیر و درایت و شناخت عمیق نسبت به سیاست داخلی و خارجی برخوردار هستند چه بوده است!؟

نماینده محترم مجلس خبرگان رهبری!

حتما بیاد دارید که ....

جليلي اين بار قراره هماي سعادت رو دوش تو بشينه پس خودت رو آماده کن
!
احمدي نتونست تو اين هشت سال ايران رو به طور کامل نابود کنه
هنوز يه چيزهايي باقي مونده..... ببينم چيکار ميکني
!

تو همون چهار سال اول با خاک کف کوچه يکسانمون کن بره پي کارش
!
!

سرلشکر حسن فیروزآبادی، رئیس ستادکل نیروهای مسلح روز جمعه از شورای نگهبان تشکر کرد و گفت که این شورا، دل ملت ایران را شادمان کرد.

تو برو ماکت رونمايي کن
!

بچه ها با جیلی خودتون رو وفق بدین فردا که سپاه آوردش سر کار زیاد دردتون نیاد

یشینه اجرایی

۱۳۷۰: رئیس اداره بازرسی وزارت خارجه
۱۳۷۶: معاون اداره اول آمریکا در وزارت خارجه
۱۳۷۹: مدیر بررسی*های جاری دفتر رهبری
۱۳۸۴: معاون اروپا و آمریکای وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران

در مهرماه ۱۳۸۶، غلامحسین الهام، سخنگوی دولت محمود احمدی*نژاد، با اعلام خبر استعفای علی لاریجانی، سعید جلیلی را به عنوان دبیر شورای عالی امنیت ملی معرفی کرد. پس از آن آیت الله خامنه*ای در تاریخ هشتم تیرماه ۱۳۸۷ طی حکمی وی را نماینده خود در شورای عالی امنیت ملی معرفی کرد.

از وی به عنوان فردی نزدیک به رهبر مذهبی ایران، ساده زیست، مخالف شدید تشریفات و وفاداری فوق العاده به اصول و آرمانهای انقلاب و ولایت فقیه و فقاهت شیعی و مخالف سازش با غرب یاد می شود.به گزارش واشنگتن پست و بی بی سی، سعیدجلیلی فردی از نظر ایدیولوژی انعطاف ناپذیر،سرسخت و ضد آمریکایی است

سایت رسمی
ستاد مردمی دکتر سعید جلیلی

Back
Top Bottom