What's new

Çay Bahçesi

ben üstün ırka mensup olduğum için dökülmüyor :sniper:
1518055224568-gif.453066

Sülalemden kimse köyünden çıkmamış. Vay arkadaş. En azından Ermeni falan çıkmadık.
1800lü yıllara kadar gösteriyor.
Birçok ermeni ve köyleri çok daha önceleri müslüman olmuş 15,16,17 ve18yyda. Bin yıllık çok uzun bir süreç .

Hatta Anadoluda biz gelmeden önce bir Fars istilası bile var. Atinayı bile yakabilmiş bu Farslar.
O insanlar hepsi buharlaşıp uçmadı.

1800lü yıllara kadar gösteriyor.
Birçok ermeni ve köyleri çok daha önceleri müslüman olmuş 15,16,17 ve18yyda. Bin yıllık çok uzun bir süreç .

Hatta Anadoluda biz gelmeden önce bir Fars istilası bile var. Atinayı bile yakabilmiş bu Farslar.
O insanlar hepsi buharlaşıp uçmadı.

Ermeni olabiliteleri düşük çünkü Akdeniz bölgesi. Doğu anadolu olsak belki. Ve baba tarafımın yörük kökenli olduğunu biliyoruz. Belki anne tarafı da yörük kökenlidir ama kafa yormadıkları için bilgi alabildiğim kimse yok.

En eski aile üyesi 1819 doğumlu çıktı. Kadın kendisi. Baba tarafından en eski dede 1843 doğumlu ki onu zaten biliyorduk.

Şu anda bu sistem çalışıyor mu? Ben telefondan bulamıyorum öyle bir menü.

Tamamdir. Tesekurler. Telefon applikasyonundan olmuyormus. Notebooktan rahat girdim. Ama bu hizmet aninda verilemiyormus. Islem daha sonra bana yollanacakmis.

Yok bilgi mesajı gelecek tekrar girip bakacaksın ama bazen mesaj gelmiyormuş kendin de girip bak ara sıra.

Arkadaslar, Istanbul'da en iyi sac ekim merkezleri hangileri bilen var mi?
Yahu kardesim sen avatarindan utan bari:dance3:Adamin avatarina kadar islemis sac ozlemi.

Ayrica Gurcistan'da da sac ekimi yapmaya baslamislar. Istanbul'a gelen araplar daha ucuz diye gurcistana gidiyorlarmis. Burdan bazi Ruslarin gittigini duyuyoruz.

Yahu kardesim sen avatarindan utan bari:dance3:Adamin avatarina kadar islemis sac ozlemi.

Ayrica Gurcistan'da da sac ekimi yapmaya baslamislar. Istanbul'a gelen araplar daha ucuz diye gurcistana gidiyorlarmis. Burdan bazi Ruslarin gittigini duyuyoruz.
Ozenti =D

Soy ağacında bizim sülalenin hepsi 1800 lere kadar aynı köyde çıktı, keşke bu tarihten öncesi de gözükseydi, Osmanlı bu tarihten itibaren mi kayıt tutmaya başlamış, öncesi yok mu ?

Back
Top Bottom