What's new

Çay Bahçesi

Evet Türkçeydi ama öncesinde de bir çok Türkçe mesaj vardı, hem de konu İngilizce anlatamayacağım kadar karışık ve mesaj da uzundu. Bu sebeple yazıda demiştim bile kusura bakmayın ben de Türkçe yazacağım diye.

Ben de uluslararası sitelerde admin/mod görevleri ifa ettim. Kuralları da anlıyorum ama bu kadar uzun bir mesaj tek tıkla silinmez yahu! Uyarırsın "kurallar gereği silmem gerekiyor" diye, yazan yedekler, sonra ne yapacaksan yap. 2-3 yıllık gözlemlerim sonucu ulaştığım saptamaları ilk kez derli-toplu bir yazıya döktüm. İki saat yazdım, yarım saatliğine öğlen yemeğine çıktım, geldim, yazı yok!
@cabatli_53 ya bir sormak lazim,belki o yaziyi bulabilir ve sana ozelden gonderebilir.

şarkı paylaşın günlüklerinzi paylaşın ayakkabılarınızı paylaşın yazıklar olsun

Asenamız PKK'lıyı tekmeyle hastanelik etmiş :D

C2jutc3XEAE7zp2.jpg

C2jutI5XcAENt1d.jpg

Hey guys, i was wondering if there is a Turkish equivalent of Restrepo. I'm looking for a documentary about Modern Turkish soldiers in combat.

Iyi olmus,''kendin ettin kendin buldun'' misali.
Adamin Turk kimligi bile varmis.

Bende başta sinirlenmiştim sonra hemen altta *nolacak yaaaaa ingilizce tabela olunca beğeniyorsunuz amaaa* diyen 3 yorum ve *onlar müslümaaaaaan bakmıcaz mı kafirler* diyen 5 yorum ve buna atılan 100 beğeni görünce aynen senin gibi dedim, müstehak bu millete.

Vatandaşlık el altından bir senedir veriliyor bana kalırsa yani yeni bir şey değil.

Bende başta sinirlenmiştim sonra hemen altta *nolacak yaaaaa ingilizce tabela olunca beğeniyorsunuz amaaa* diyen 3 yorum ve *onlar müslümaaaaaan bakmıcaz mı kafirler* diyen 5 yorum ve buna atılan 100 beğeni görünce aynen senin gibi dedim, müstehak bu millete.

Vatandaşlık el altından bir senedir veriliyor bana kalırsa yani yeni bir şey değil.
Birde hepsi HDPýe oy veriyormu?:rofl::rofl::rofl:

https://de.nachrichten.yahoo.com/aggressive-fahrer-türkischstämmige-taxifahrer-berlin-164504572.html

I put it here because maybe some ppl could be intrested..

the dogs (cem özdemir and his other pseudo turkic friends) in germany who wanted the armenian resolution are having some troubles with turkish taxi drivers.. alevi and kurdish taxi drivers told the antiturk ozdemir that other turkish taxi drivers may have said that they would "spit on his face" or "kill him" (the meaning of "ich mach ihn kalt") unfortunally you see this alliance of alevites and kurds maybe both are the same to some degree.. :mad:

the dog annonced his discomfort about this issue to the taxidrivers guild/craft

hope his wife will continue to forbid turkish tv and sucuk from breakfast.. :D she can but a german bockwurst in his pants instead if you understand what I mean..

https://de.nachrichten.yahoo.com/aggressive-fahrer-türkischstämmige-taxifahrer-berlin-164504572.html

I put it here because maybe some ppl could be intrested..

the dogs (cem özdemir and his other pseudo turkic friends) in germany who wanted the armenian resolution are having some troubles with turkish taxi drivers.. alevi and kurdish taxi drivers told the antiturk ozdemir that other turkish taxi drivers may have said that they would "spit on his face" or "kill him" (the meaning of "ich mach ihn kalt") unfortunally you see this alliance of alevites and kurds maybe both are the same to some degree.. :mad:

the dog annonced his discomfort about this issue to the taxidrivers guild/craft

hope his wife will continue to forbid turkish tv and sucuk from breakfast.. :D she can but a german bockwurst in his pants instead if you understand what I mean..

Cem Özdemir Türk değil köken olarak Çerkes, ailesi zamanında Rus katliamından kaçıp Tokat'a yerleşmiş oradan Almanya'ya göçmüşler.

Bu Alman meclisinde olan 11 sözde Türk milletvekili aslında hep değişik kökenlerden toplama ve çoğu Türklerle ilgilenmiyor bile zaten ilgilense o mecliste olmazdı :)

Back
Top Bottom