What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
YPG de çok İYİ dimi İĞĞĞĞĞ particiler!

http://www.gunes.com/gundem/erdogan...aret-etmislerdi-teror-destekcisi-cikti-873357

He abem he sahte twit bunlar hepsi sahte, İYİ BAHANE FETÖ PKK DHKPC ASALA EOKA ROTARY CLUPLERİNDE MASONLUK ŞAHANEE

Aynı b.kun farklı tonu Alman bakan, başkan ve millet vekilleri CHP ve İP ile her daim kucak kucağa...

Bütün çakalları bir arada görüyoruz kime karşı Türkiye cumhuriyetini faiz lobisinden lozandan terör örgütlerinden darbe yasalarından ekonomik dar boğazdan IMF'den koruyan ERDOĞAN'A KARŞI!

Nerede Türkiye düşmanı varsa hepsi silahını Erdoğan'a doğrultmuş durumda!

Fitne zamanı düşman okları kimi gösteriyorsa hak ehli odur! Düşmanların hepsi tek cephede kime karşı durduğu ortadadır...

Last edited:
YPG de çok İYİ dimi İĞĞĞĞĞ particiler!

http://www.gunes.com/gundem/erdogan...aret-etmislerdi-teror-destekcisi-cikti-873357

He abem he sahte twit bunlar hepsi sahte, İYİ BAHANE FETÖ PKK DHKPC ASALA EOKA ROTARY CLUPLERİNDE MASONLUK ŞAHANEE

Bütün çakalları bir arada görüyoruz kime karşı Türkiye cumhuriyetini faiz lobisinden lozandan terör örgütlerinden darbe yasalarından ekonomik dar boğazdan IMF'den koruyan ERDOĞAN'A KARŞI!

Nerede Türkiye düşmanı varsa hepsi silahını Erdoğan'a doğrultmuş durumda!

Fitne zamanı düşman okları kimi gösteriyorsa hak ehli odur! Düşmanların hepsi tek cephede kime karşı durduğu ortadadır...

İftira ve yalan üzerinden ibretlik bir Algı örneği.

Facebook paylaşımındaki resimde Meral Akşener ve Almanya'nın Avrupa İşlerinden Sorumlu Bakanı Michael Roth yer alırken; resmin altında Bodo Ramelow isimli başka bir kişinin yazılı tiviti yer almakta; yani iki farklı içerik sanki tek ve aynı kişiymiş gibi gösterilmekte.

Aynı iletide paylaşılan Haber sitesinin ilişiminde(linkinde) de farklı kişiler olduğu yazılmasına rağmen.

@cabatli_53 ... bu ibretlik iletinin sahibi her ne kadar kişiliğini yansıtsa da Forum ve Konu, ayrıca Türk üyeler namus ve itibarları gereği buna alet edilmemeli, maruz bırakılmamalı. Forum ve Türk üyelerin moderatörü olarak Namus ve itibarın gereği İbret-i alem için nedir?

Last edited:
Vay beee İYİ iş birliği haa, sorsa HDP ile hiç bir ilişkisi yoktur akşenerin ve tabi FETÖ'yle de ilişkisi yok zaten Alman bakanlarda turistik gezi icabı ziyaret etmişler, YERSENİZ :)

""24 Haziran seçimleri öncesi İP Genel Başkanı Meral Akşener'i ziyaret eden Almanya’nın Avrupa İşlerinden Sorumlu Bakanı Michael Roth, Akşener'e Kürt oyu sözü verdi. Almanya'nın Thüringen eyaletinin Başbakanı Bodo Ramelow da bir gün sonra sosyal medya hesabından terör örgütü PKK'nın Suriye uzantısı YPG propagandası yaptı, muhalefetin Cumhurbaşkanı Erdoğan'a karşı başlattığı FETÖ'cü hesapların yürüttüğü kampanyayı destekledi.""
http://www.star.com.tr/guncel/pkk-d...n-ilkesizler-ittifakina-destek-haber-1341152/

İHANET BUNLARIN KANINDA VAR diyorum inanmıyorlar. Bir gün CHP bir gün HDP bir gün İP yarında SP ye giderler almanlar artık.
chp_9854.jpg

Screenshot_2018-05-12-12-41-46.png
Screenshot_2018-05-12-12-43-15.png

kumpas_dava.jpg

cemaatten_erdogan_a_kumpasi_birlikte_yuruttuk_manseti_h48814_ec68d.png

ilker-basbug-ergenekon-davasinda-dinletilen-telefon-kayitlarini-nasil-protesto-etti-08051823_m2.jpg

Bu davanın savcısı hala dışarda, eli kolu serbest geziyor.
Bu konuyu laf kalabalığına yedirtmeyeceğim.

Edit: Fetö iddiaları tutmayınca yemeyince PKKlı suçlamasına başladılar. AKPden daha çok pkklı ve ümmetçi bir parti varsa, Türkçü olduğu içi Akapeye oy verebilirsiniz:)Akpde tayyipte pkk sabıkalısı ümmetçi bende gider daha az "sözde sabıkalıya" veririm.
Açılımı da mı CHP yaptı:)

Last edited:
Bunların hepsi montajjjjjjjjjj inanmayın arkadaşlar, KEDİDİR O KEDİİİİİ!

https://www.cnnturk.com/turkiye/tem...hattin-demirtasin-serbest-birakilmasi-gerekir

Bütün şer odakları FETÖ ve PKK avukatlığına soyunup Erdoğan'ı devirme peşine düşmüşler, ne diyorlar Erdoğan gitsin her şey çok güzel olacak, nasıl güzel olacakmış o bi anlatında öğrenelim!

Abdulhamid'i indirdiler ve koskoca bir Imparatorluğu bozuk para gibi harcadılar.

Menderes'i indirdiler tüm TSK, Emniyet, Yargı ve Üniversitelerin kimyasını bozdular.

Özal'ı zehirlediler ülke kaosa mahkum oldu.

Erbakan'ı indirdiler Müslümanlar görmedikleri zulmü yaşadılar.

Bugün size "Bakın dolar 4 tl oldu" diyerek kendi yaptıklarını ve yapacaklarını saklamaya çalışıyorlar.

Bu oyunu ancak ferasetimizle bozabiliriz. Bizim tercihimiz bu milletin ve ümmetin geleceğine etki edecek.

O KADAR!

Karamollaoğlunu neden sevdikleri ortada, yatırımları durduracakmış, zaten bunlardan başka bir şey beklenmez, bunlar başa gelse milli projelerin tamamı rafa kalkar hatta bununla kalmazlar devletin bütün gizli bilgilerini Türkiye düşmanlarına peşkeş çekerler...
https://www.aa.com.tr/tr/politika/s...apilan-butun-yatirimlari-durduracagiz/1118731

32207466_1961032624227255_6715578578756435968_n.jpg

Rıza Tevfik Bölükbaşı ( Sultan Abdülhamid düşmanından müthiş itiraf )

Sultan Abdülhamid düşmanı Alevi bir şairin yazdığı şiir…

Ben bu şiiri Türk milletini ölüme götüren bir zümreyi teşhir ve Abdülhamid Han’a edilen iftiraları tesbit gayesiyle yazdım

31 Mart’ı tertipleyen İttihatçılar ve bu işe memur edilenler arasında bizzat ben varım.

31 Mart’ı kışkırtma ve körükleme işini Selim Sırrı ile Rıza Tevfik idare etti. Hasta yatağımdan söylediğim bu sözlere tarih kulak kabartsın

Nerdesin şevketlim, Sultan Hamid Han?
Feryâdım varır mı bârigâhına?
Ölüm uykusundan bir lâhza uyan,
Şu nankör............ bak günâhına.

Târihler ismini andığı zaman,
Sana hak verecek, ey koca Sultan;
Bizdik utanmadan iftira atan,
Asrın en siyâsî Padişâhına.

'Pâdişah hem zâlim, hem deli' dedik,
İhtilâle kıyam etmeli dedik;
Şeytan ne dediyse, biz 'beli' dedik;
Çalıştık fitnenin intibahına.

Dîvâne sen değil, meğer bizmişiz,
Bir çürük ipliğe hülyâ dizmişiz.
Sade deli değil, edepsizmişiz.
Tükürdük atalar kıblegâhına.

Sonra cinsi bozuk, ahlâkı fena,
Bir sürü türedi, girdi meydana.
Nerden çıktı bunca veled-i zinâ?
Yuh olsun bunların ham ervâhına!

Bunlar halkı didik didik ettiler,
Katliâma kadar sürüp gittiler.
Saçak öpmeyenler, secde ettiler.
.................. pis külâhına.

Haddi yok, açlıkla derde girenin,
Sehpâ-yı kazâya boyun verenin.
Lânetle anılan cebâbirenin
Bu, rahmet okuttu en küstâhına.

Çok kişiye şimdi vatan mezardır,
Herkesin belâdan nasîbi vardır,
Selâmetle eren pek bahtiyardır,
Harab büldânın şen sabahına.

Milliyet dâvâsı fıska büründü,
Ridâ-yı diyânet yerde süründü,
Türkün ruhu zorla âsi göründü,
Hem Peygamberine, hem Allâh'ına.

Lâkin sen sultânım gavs-ı ekbersin
Âhiretten bile himmet eylersin,
Çok çekti şu millet murada ersin
Şefâat kıl şâhım mededhâhına.

Rıza Tevfik Bölükbaşı

Vatan Hainleri cinsi bozuk, ahlâkı fena veledi zina toplulugu yine toplanmışlar bu sefer hedef ERDOGAN .....
Ama bu defa asla başaramayacaksınız ..... Bu Aziz millet 24 Haziran da gerekeni bir kez daha yapacak
üstelik milyonlarca Ülkücü CUMHUR İttifakın da , CHP+HDP+IP+SP+FETO+PKK+ABD+INGILTERE+ALMANYA+FRANSA+ISRAEL alayınıza Osmanlı tokatını vuracagız

Sonra cinsi bozuk, ahlâkı fena,
Bir sürü türedi, girdi meydana.
Nerden çıktı bunca veled-i zinâ?
Yuh olsun bunların ham ervâhına!
Bana kivirmadan cevap ver, bu satirlarda kimden kastediliyor?

Sen kimi yakıştırdın, kıvırmadan cevap ver.
Ben kimseye yakistirmadim sadece bu sözler kime diye sordum, malum bazi tayfalar var Atatürke böyle yakistirmalar yapan, sen benden iyi bilirsin onlari.

Soruya soru ile cevap vermekte kivirmanin bir yoludur, bunu bekledigim icin kivirmayin dedim ama...

Bana kivirmadan cevap ver, bu satirlarda kimden kastediliyor?

Satılık vatan hainlerinden kastediliyor 100 yıl önce de vardılar bugun de varlar

Sultan Abdülhamid düşmanı 31 Mart’ı tertipleyen İttihatçılar ve bu işe memur edilenler arasında bizzat yer alan bir şairin hasta yatagın da kaleme aldıgı şiiri

ABDULHAMID düşmanlıgından gaflet delalet derken işi vatan hainligine kadar getiren ve Türk milletini ölüme götüren bir zümreyi teşhir eden müthiş bir itiraf

ERDOGAN düşmanlıgından gaflet delalet derken işi vatan hainligine kadar getiren zümre yine toplandılar ....
24 Haziran da bu cinsi bozuk, ahlâkı fena zümreye aziz TURK Milleti gereken cevabı verecek

Ben kimseye yakistirmadim sadece bu sözler kime diye sordum, malum bazi tayfalar var Atatürke böyle yakistirmalar yapan, sen benden iyi bilirsin onlari.

Soruya soru ile cevap vermekte kivirmanin bir yoludur, bunu bekledigim icin kivirmayin dedim ama...

ATATURK ile ne alakası var ? yeter ATATURK ü istismar ettiginiz ..

koskoca ATATURK ün Partisini teroristlerin yuvası yaptılar hala utanma dan ATATURK ü istismar edenlerin kuyruguna takılıp bir gaflet de sürüklenen milyonlarca CHP li var

ilk önce CHP yi terroristlerden kurtarın .......... söz de ülkeyi kurtaracaklar kim ile ?
Türkiye düşmanı HDP+PKK+FETO+ABD+ALMANYA ile ... ne akılsızlar var
bir de dagda ki Cobanı begenmezler Dagda ki Coban bunlar dan daha ferasetli

Bugün sizin haberiniz olmaz ama tarihten ben size bir örnek vereyim; zamanında Suriye'de görevli Osmanlı paşalarımızdan birisi bütün Arap şeyhlerini aileleriyle beraber bir yemeğe davet edip, davette dansöz oynatıp şeyhlerin kadınlarına şarap ikram eder, olayın arkasından Arap aşiretleri ayaklanma gösterir.

Osmanlı imparatorluğunda hiç bir şey sebepsiz kendi başına olmamış, içeride devleti satan bir sürü hainler yüzünden hızla parçalanarak dağılmıştır.

Sizin tahmin ettiğiniz Mustafa Kemal o dönemde Osmanlı'nın tek paşası değildi, Mustafa Kemal'den başka yüzlerce devlet adamı siyasetçi din adamları vardı, o yüzden her olumsuz kelimeyi Mustafa Kemal'in üzerine almayın durduk yere gerginlik çıkartıp tartışmaya girmeye lüzum yok.

Önemli olan o şiirde ki verilmek istenen mesajı alabilmek.

Bugün sizin haberiniz olmaz ama tarihten ben size bir örnek vereyim; zamanında Suriye'de görevli Osmanlı paşalarımızdan birisi bütün Arap şeyhlerini aileleriyle beraber bir yemeğe davet edip, davette dansöz oynatıp şeyhlerin kadınlarına şarap ikram eder, olayın arkasından Arap aşiretleri ayaklanma gösterir.

Osmanlı imparatorluğunda hiç bir şey sebepsiz kendi başına olmamış, içeride devleti satan bir sürü hainler yüzünden hızla parçalanarak dağılmıştır.

Sizin tahmin ettiğiniz Mustafa Kemal o dönemde Osmanlı'nın tek paşası değildi, Mustafa Kemal'den başka yüzlerce devlet adamı siyasetçi din adamları vardı, o yüzden her olumsuz kelimeyi Mustafa Kemal'in üzerine almayın durduk yere gerginlik çıkartıp tartışmaya girmeye lüzum yok.

Önemli olan o şiirde ki verilmek istenen mesajı alabilmek.

Arap isyanlarına da bir kulp bulmuşlar, bunu daha önce duymamıştım bak xd hep ahlaksız cehapeli paşalar yüzünden isyan etmişler.

Status
Not open for further replies.

Latest posts

Back
Top Bottom