What's new

Turkish Discussion Thread

Status
Not open for further replies.
Kardaş sene ber sorucum oliye bilse mi?

Ir Tab arkadasimiz Azeri degil mi? Azerbaijan bayragi yapsaydi daha dogru olurdu ama tabi ki kendine kalmis birsey

azeri degil TÜRK :) hem ne farkı var ki bekide türkiyede yaşamaya başlamıştır ..

Dadas deduki, menle conussaniz, anlasmasi zur segulde conusun ki google cevrimcisi issiz galsin diye.

Niyse dadasum , surcam suru ile zur duruma inmanu estemem.

azeri degil TÜRK :) hem ne farkı var ki bekide türkiyede yaşamaya başlamıştır ..

Turkiyede degil Ir Tab arkadasimiz ve cok zaman Irani tutuyor zaten.

Turkiyede degil Ir Tab arkadasimiz ve cok zaman Irani tutuyor zaten.

Buranın Turklerin hakkini savunmaya bezi taktiklara mecburum. Her iS zorla olmaz!

KardeSim o "bariS faydalari" konusunda da benim agzimi merhamet buyurdun, zaten bugun etkilerin Turkiye economisinde gorursen. kardeSimsen gel benden vazgeC

Eninde sonunda geri verecekler.

Iyilikle anlasmak icin son firsatlarini veriyor Azerbaycan. Anlasamazsalar, muhtemelen bir harp kacinilmaz olur.
Azerbaycan onca askeri malzemeyi sus olsun diye almiyor.

Eninde sonunda geri verecekler.

Iyilikle anlasmak icin son firsatlarini veriyor Azerbaycan. Anlasamazsalar, muhtemelen bir harp kacinilmaz olur.
Azerbaycan onca askeri malzemeyi sus olsun diye almiyor.

Valla Girisn Azerbaycan !!! O Konunda Tam DESTEK !!!

Orada Rus Askeri de var, Azerbaijan nasil mucadele edicek Ruslara?

Rusya ya da İran fark etmez. Kıbrıs ve Azerbeycan bizim dış politikamızda hiç taviz vermediğimiz ve vermeyeceğimiz iki şeydi. Zamanında Kıbrıs için egenin anasını belledik, gerekirse Azerbaycan için de bölgeyi yetiştirme yurduna ceviririz. O kadar. Bunun lamı cimi olmaz.

Rusya ya da İran fark etmez. Kıbrıs ve Azerbeycan bizim dış politikamızda hiç taviz vermediğimiz ve vermeyeceğimiz iki şeydi. Zamanında Kıbrıs için egenin anasını belledik, gerekirse Azerbaycan için de bölgeyi yetiştirme yurduna ceviririz. O kadar. Bunun lamı cimi olmaz.

Tamam da ,o zaman bu karabağ savaşında niye yardım etmedik zamanında ?

Tamam da ,o zaman bu karabağ savaşında niye yardım etmedik zamanında ?

Çünkü o zaman, Azerbaycan'ın toprak bütünlüğüne karşı direkt bir tehdit yoldu. Gerçekten Olsaydı o zaman mutlaka müdahale etmiş olurduk.

Çünkü o zaman, Azerbaycan'ın toprak bütünlüğüne karşı direkt bir tehdit yoldu. Gerçekten Olsaydı o zaman mutlaka müdahale etmiş olurduk.

Geçin bu bebe muhabbetlerini allah aşkınaa

@ASQ-1918 Bizi bu konuda habersiz birakma.

Bildiğim kadarıyla gelecek ay bir görüş planlanıyor, açıkcası sonucunu bende merak ediyorum. Zaten uzun zamandır müzakere süreci donmuşdu, bu sefer birşey çıkmazsa artık ortada müzakere falan kalmaz.

Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom