What's new

Turkish Politics & Internal Affairs

Do you agree with what I wrote?

• I agree

Votes: 5 38.5%
  • I agree but,....

Votes: 1 7.7%
  • I don't agree

Votes: 2 15.4%
  • Don't care

Votes: 5 38.5%

• Total voters
    13
  • Poll closed .
Vatan haini diyen sirf kendisiyle ayni fikirde olmadiklari icin ülkenin yarisini öldürmek istemese bari, gün gelir size bu laflariniz yediren biri cikar.
Sizin demokrasi anlayisinizi sevsinler.

Kimi öldürdük 13 yıldır terbiyesiz herif. Bugün iktidara gelseniz hepimizi asarsınız, bana özgürlük dersi veriyorsun. Ulan siz bugün Cumhurbaşkanını Başbakanı alenen ölümle tehdit eden insanlarsınız ki elinize güç geçse neler yaparsınız Allah bilir. Benimle aynı fikirde olmak zorunda değilsin arkadaşım, fakat benimle aynı fikirde olmadığın için ve azınlık olup ülke yönetimini ele geçiremediğin için, elin adamıyla birlik olup kendi kanında canından insanları gözünü kırpmadan satabiliyorsan, o zaman biz de gerekeni yaparız.

This thread is named Turkish politics and internal affairs and Caliphate once of course was a part of Turkish politics:
''On 3 March 1924, the caliphate was officially abolished and its powers within Turkey were transferred to the GNA. (Grand National Assembly)''

So it is perhaps you who should go and play some flying ducthman.
For the misuderstood, I personally hate it but it doesn't mean I can not tolerate it.

Okay. Those who have Turkish family and nationality have just as much a say in this. Sure, Turkish policies don't affect me as much as you, but I'm not from Zimbabwe living in NL. So I can have a voice.

Kimi öldürdük 13 yıldır terbiyesiz herif.
Bir bayana yakismayan bir seviye bu.

Ulan siz bugün Cumhurbaşkanını Başbakanı alenen ölümle tehdit eden insanlarsınız ki elinize güç geçse neler yaparsınız Allah bilir.
Burada defalarca ölüm tehdidi yapan birtek sen varsin, istersen birdaha hatirlatayim.
I dont even mention vatan hainlerini, we are gonna see soon who will get the hell out of this country, akıllı ol da kefen için de gitme, uçağa bin de git.

Benimle aynı fikirde olmak zorunda değilsin arkadaşım, fakat benimle aynı fikirde olmadığın için ve azınlık olup ülke yönetimini ele geçiremediğin için, elin adamıyla birlik olup kendi kanında canından insanları gözünü kırpmadan satabiliyorsan,
Tek yapabildiginiz bu iste insanlari karalamak, camur atmak, asilsiz iddialarda bulunmak, senin bizimle ayni fikirde olmayan azinlik dedigin ülkenin yarisi, ki, her AKPye oy verende seninle ayni fikirde degil, fazla gaza gelmeden bunu aklinin bir kösesinde bulundur istersen.

Okay. Those who have Turkish family and nationality have just as much a say in this. Sure, Turkish policies don't affect me as much as you, but I'm not from Zimbabwe living in NL. So I can have a voice. Git sumugunu ye.
Enough.

Bir bayana yakismayan bir seviye bu.

Burada defalarca ölüm tehdidi yapan birtek sen varsin, istersen birdaha hatirlatayim.

Tek yapabildiginiz bu iste insanlari karalamak, camur atmak, asilsiz iddialarda bulunmak, senin bizimle ayni fikirde olmayan azinlik dedigin ülkenin yarisi, ki, her AKPye oy verende seninle ayni fikirde degil, fazla gaza gelmeden bunu aklinin bir kösesinde bulundur istersen.

Ben anlamadım gerçekten, sen bu forumun stand up'çısı mısın nesin ? Şaka gibi bir adamsın. Sana hak ettiğin gibi davranıyorum, ne eksik ne fazla. Bak üşenmem tek tek arar bulurum bu foruma ilk üye olduğum günden bu yana bana yazdığınız şeyleri, yuttururum sana bu laflarını, çocuk musun nesin anlamadım ki. Daha biraz önce bana s..ktir git dedin, sana binerler dedin, ben sana terbiyesizsin diyince zeytinyağı gibi üste çıktın, terbiyesizsin yanlış birşey de söylemedim ki. Nasıl insanlarsınız siz yahu, inan mide bulandırıyorsun. Ben uyarırım tehdit etmem, nasıl anlarsan anla, siz ki halk oyuyla iktidara gelmiş bir hükümeti isyan çıkarıp devirmekle tehdit etmiş/eden insanlarsınız, yani teröristsiniz, terörist tehdit edilmekten şikayet eder mi ? Bizim burda bir laf var senin gibiler için cuk oturuyor ama yazmim şimdi. ............... sana ................. derse, sen .................ya ne dersin ? Ne diyeceksin, adam zaten ................, desen ne fark eder demesen ne fark eder.

Ben anlamadım gerçekten, sen bu forumun stand up'çısı mısın nesin ? Şaka gibi bir adamsın. Sana hak ettiğin gibi davranıyorum, ne eksik ne fazla. Bak üşenmem tek tek arar bulurum bu foruma ilk üye olduğum günden bu yana bana yazdığınız şeyleri, yuttururum sana bu laflarını, çocuk musun nesin anlamadım ki.
Ben sana seviyesiz bir mesaj bile yazmadim, eger varsa buraya kopyala ve ispat et.

Daha biraz önce bana s..ktir git dedin, sana binerler dedin, ben sana terbiyesizsin diyince zeytinyağı gibi üste çıktın, terbiyesizsin yanlış birşey de söylemedim ki.
Benim mesajimi baskasinin mesajiyla karistiriyorsun, ya iftira atmak icin aptal numarasi yapiyorsun yada gercekten bir sorun var.

Mesajinin gerisine cevap yazmaya bile degmez, bildigimiz polemik yazilar iste.

Ben sana seviyesiz bir mesaj bile yazmadim, eger varsa buraya kopyala ve ispat et.
Benim mesajimi baskasinin mesajiyla karistiriyorsun, ya iftira atmak icin aptal numarasi yapiyorsun yada gercekten bir sorun var.
Mesajinin gerisine cevap yazmaya bile degmez, bildigimiz polemik yazilar iste.

Ben sen demedim siz dedim. Ayrıca sen değil miydin bana "sen Türk bile değilsin bence" diye iftira atan, "Türkçe yaz da görelim" diyen ? Dikdatör diyen ? 5 vakit namaz kılandan ne hayır gelir diyen ? Kendinle karıştırma yalan söylemeyiz biz.

Ben sen demedim siz dedim. Ayrıca sen değil miydin bana "sen Türk bile değilsin bence" diye iftira atan, "Türkçe yaz da görelim" diyen ? Dikdatör diyen ? 5 vakit namaz kılandan ne hayır gelir diyen ? Kendinle karıştırma yalan söylemeyiz biz.
Yani baskasinin lafiyla gelip bana patliyorsun, oh valla...

Basta Türklügünden süphe etmistim bunda haklisin ama ne diktatör dedim nede namaz kilandan hayirmi gelir.
Ister inan ister inanma ama ona kaldiysa bende namaz kiliyorum, camiye gidiyorum, nerden cikariyorsun böyle seyleri bilmiyorum ama baskalaranin yaptiklariyla beni itham altina alma.

Ben anlamadım gerçekten, sen bu forumun stand up'çısı mısın nesin ? Şaka gibi bir adamsın. Sana hak ettiğin gibi davranıyorum, ne eksik ne fazla. Bak üşenmem tek tek arar bulurum bu foruma ilk üye olduğum günden bu yana bana yazdığınız şeyleri, yuttururum sana bu laflarını, çocuk musun nesin anlamadım ki.

Bence yazılanlardan önce git bi iş falan bul.

Daha biraz önce bana s..ktir git dedin, sana binerler dedin, ben sana terbiyesizsin diyince zeytinyağı gibi üste çıktın, terbiyesizsin yanlış birşey de söylemedim ki.Nasıl insanlarsınız siz yahu, inan mide bulandırıyorsun. Ben uyarırım tehdit etmem, nasıl anlarsan anla, siz ki halk oyuyla iktidara gelmiş bir hükümeti isyan çıkarıp devirmekle tehdit etmiş/eden insanlarsınız, yani teröristsiniz, terörist tehdit edilmekten şikayet eder mi ?

Ya muhtemelen ilgi arayan işsiz bi herifin tekisin. Şurada yazdığın pisliklerin asla avatarında kullandığın kişiden çıkacağına inanmıyorum.

Senin gibi göt kıllarının bir an önce fedaisi olduğunuz partiye oy vermeyen insanları gayrimuslim, o partiyi bir şekilde demokratik hakkını kullanıp protesto etmiş insanları da darbeye teşebbüs etmiş teröristler olarak göstermekten vazgeçmesi lazım. Zira ülkenin %55'inden fazla bir gruptan bahsediyoruz. Onun için bırak bu insanları öldürmekle tehdit ettikten sonra bana "sana binerler, siktir git" dediler diye ağlamayı. Bırakın artık bu kimsenin yemediği mağdur ayaklarını.

Bizim burda bir laf var senin gibiler için cuk oturuyor ama yazmim şimdi. ............... sana ................. derse, sen .................ya ne dersin ? Ne diyeceksin, adam zaten ................, desen ne fark eder demesen ne fark eder.

Sizin ora nere kardeş?

yuttururum sana bu laflarını, çocuk musun nesin anlamadım ki. Daha biraz önce bana s..ktir git dedin, sana binerler dedin, ben sana terbiyesizsin diyince zeytinyağı gibi üste çıktın, terbiyesizsin yanlış birşey de söylemedim ki.

Ben sen demedim siz dedim.

nicolascageconfusedemotions.gif

Back
Top Bottom