What's new

Huge Projects of Türkiye

gerizekalılar.... herkes buraya gelmek için can atıyor da hava alanının kapasitesi yetmiyor sanki

heathrow un üzerindeki trafiğin yarısı yok istanbulda

gerizekalılar.... herkes buraya gelmek için can atıyor da hava alanının kapasitesi yetmiyor sanki

Heathrow yillik 75 milyon yolcu kapasiteli ancak 69 milyon civarinda trafik var, Istanbul Atatürk ise 30 milyon kapasiteyle 50 milyon yolcu trafigiyle bogusuyor, Istanbulda her iki havalimanini kullandim ikiside kapasitenin üzerinde calisiyor.
Gerci Sabiha gökcen son genisletmeden sonra biraz daha rahat ama ileriyi düsünürsek gercekten kapasite sorunu var.

180 milyonluk yapmaya gerek varmi bilmiyorum ama bu tip projeler en az 50-100 yillik projeler yani bence 3. Havalimani gerekli birsey.

@xenon54
Mütabık
Derdim 3. hava alanının yapılması değil, yerine, büyüklüğüne kimseye güvenemeyen kontrol hatası egoist bir kişinin karar vermesi ve bu kişinin konuyla ilgili hiçbir uzmanlığının bulunmaması.

Resmi rapora göre 2 milyonun üzerinde ağacın kesilmesine, Terkos gölünün kirlenmesine, 70 in üzerinde canlı türünün yok olmasına sebep olacak projeyi insanların "aa adamlar çalışıyo" diye alkışlaması.

Protesto edenlere "lufthansa'nın ajanları", "vatan hainleri" diye yafta vurulması.

Last edited:
@xenon54
Mütabık
Derdim 3. hava alanının yapılması değil, yerine, büyüklüğüne kimseye güvenemeyen kontrol hatası egoist bir kişinin karar vermesi ve bu kişinin konuyla ilgili hiçbir uzmanlığının bulunmaması.

Resmi rapora göre 2 milyonun üzerinde ağacın kesilmesine, Terkos gölünün kirlenmesine, 70 in üzerinde canlı türünün yok olmasına sebep olacak projeyi insanların "aa adamlar çalışıyo" diye alkışlaması.

Protesto edenlere "lufthansa'nın ajanları", "vatan hainleri" diye yafta vurulması.
Tabi bu konuda haklisin ama burasi Türkiye iste, hangi isimiz tamki bu tam olsun.

O kisinin verdigini nereden biliyorsun, bence en buyuk egoist sensin, forumu 2 yildir takip ediyorum, her konuyu elestirip duruyorsun. bu sekilde kendine sempati uyandırmaya mı calisiyorsun? benim gozumde her seyi elestiren bir acizsin cunku.

@LegionnairE is cool, that's just his style.

Also I don't think it is bad to critise...Critising will allow you to reach higher points.

O kisinin verdigini nereden biliyorsun, bence en buyuk egoist sensin, forumu 2 yildir takip ediyorum, her konuyu elestirip duruyorsun. bu sekilde kendine sempati uyandırmaya mı calisiyorsun? benim gozumde her seyi elestiren bir acizsin cunku.
Tabi bu konuda haklisin ama burasi Türkiye iste, hangi isimiz tamki bu tam olsun.
@xenon54
Mütabık

Heathrow yillik 75 milyon yolcu kapasiteli ancak 69 milyon civarinda trafik var, Istanbul Atatürk ise 30 milyon kapasiteyle 50 milyon yolcu trafigiyle bogusuyor, Istanbulda her iki havalimanini kullandim ikiside kapasitenin üzerinde calisiyor.
Gerci Sabiha gökcen son genisletmeden sonra biraz daha rahat ama ileriyi düsünürsek gercekten kapasite sorunu var.

180 milyonluk yapmaya gerek varmi bilmiyorum ama bu tip projeler en az 50-100 yillik projeler yani bence 3. Havalimani gerekli birsey.

Ingilizce Beyler.

Ingilizce Beyler.
Enjoy. :enjoy:

Lunarlon said: ↑

He's giving the old of you know, I think you're the greatest egoist, I follow the forum is for 2 years, do you keep criticizing each subject. in this way, are you trying to evoke sympathy for himself? In my eyes everything because you're incapable of criticizing one.

xenon54 said: ↑

Of course you're right about it, but this is like Turkey, which we name this fully get full.

Legionnaire said: ↑

agreed
I'd say 3 of the airport is not done, instead, can not trust anyone on the size of a person's decision-making control error egoistic and no expertise on the subject of that person's absence.

According to official reports over 2 million trees to cut, Terkos pollution of lakes, over 70 projects that will lead to the extinction of species of the people "of a man tryin" he acclaim.

To protest against "agents of Lufthansa", "traitors" he shooting label.
xenon54 said: ↑

Heathrow annual capacity of 75 million passengers, but there is traffic in the vicinity of 69 million, with a capacity of 30 million to 50 million passengers Istanbul Ataturk is grappling with traffic, both in Istanbul and I used both airport capacity in the chosen working on.
Sabiha Gökçen Gerc a little more comfortable, but after the recent expansion of forward thinking we really have the capacity problem.

I do not know if there is need to make 180 million, but this type of project so I think at least 50-100 years 3 Airport projects necessary thing.

Legionnaire said: ↑
idiots .... everyone is dying to come here is not enough if the capacity of the air space

Not half of the traffic on Heathrow in Istanbul

New Prime Ministry...

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg