What's new

Çay Bahçesi

Yaklasik 6-7 yildir bu forumu takip ederim boyle rezil ve kalitesiz uyelere sahip oldugumuz donemi hatirlayamiyorum.

Malum tayfa, her yerin icine etmekte yeminli misiniz?

Actigi yuzlerce hesaplardan biktik, tamam, fakat alevilere kufur ederek ne elde ettin simdi?
Aferin sizlere, gercek kimliginizle yazamayip actiginiz sahte hesaplarin ardina saklanabilirisiniz ancak.

Comarlar, rahat rahat kufur edebileceginiz forumlariniza defolup gidin. SavunmaTR, Wow sizileri bekler.

Rezil herifler, mide bulandiriyorsunuz.

Bu tip HurShit ve türevi hesaplardan bu forumu temizlemek için çabalıyoruz işte. Kaliteye şahit oluyorsunuz zaten fazla söze de gerek yok. Her seferinde bu şerefsizin ağza alınmayacak küfürlerinden gına geldi uyarsan da olmuyo insanca yaklaşsan da. Bu tip ahmaklara bu forumda yer olmayacak.

@cabatli_53 I didnt wanted to take a side in the conflict with Hurshit but this man is testing our patience. I am here to learn mostly I keep tracking the forum and especially my beloved turkish section but I am logging in and suddenly i see swears and clashes. I am out of patience. The level of the section becomes lower. Isnt there any method to counter him? I dont know if you have that power. What the mods and the admins on higher level are thinking on the problem? Is there any solution?

Bu tayfaya bedbinide katin ücü eş zamanli gelip karistiriyor ortaligi
Abi tayfalar mayfalar bosver. Oyle ayrimcilik yapmayalim fakat bir seyde mutabakat kaliriz o da herkez hak ettigi cezayi almasi lazim. Bu olayda sanirim forumun daha yuksek bir yerden hamle beklememiz lazim. Cabatli ustamiz ne kadar isi bilse ona verilen yetki bir yere kadardir. Ben oyle dusunuyorum.

Ulan kansiz ipneler. Yabanci köpekleri. Karinizi bacilarinizi Rus Pitbul köpekleri gözünüzün önünde siksin ardindan size koysunlar. Ajan ipneler.
Ne karilar ne pitbullar? Ne yabancilar ne ajanlar? Kardesim burasi savunma ile ilgili uluslararasi bir forumdur ve ona gore hareket edeceksin. Butun dunyayi senin sacmaliklarini kufurlerini mi okuyacak? Bazilarimiz daha onemli seyler icin buradayiz.

Yeni gelmis, misafir bir üyeye, böyle mi cevap veriyorsunuz beyefendi ? Ben siz turkleri daha misafirperver bilirdim oysaki. :)
Merak ediyorum bu Hurshit olayini.

Sen hurşit misin? Soru sormadan önce bunu yanıtlaman lazım!

Yeni gelmis, misafir bir üyeye, böyle mi cevap veriyorsunuz beyefendi ? Ben siz turkleri daha misafirperver bilirdim oysaki. :)
Merak ediyorum bu Hurshit olayini.

Forumun bir sıkıntılı elemanı var. Kapıdan atılsa bacadan geri gelen tipten. Daha yeni banlandığı için her yeni kayıt olan üyeye şüphe ile bakılıyor.

Back
Top Bottom