What's new

Çay Bahçesi

1255666.gif

Ulan anasinin amina cam kirigi sacarak dogdugunu sanan orospu Cabatli_53 nikli sahtekar,

senin de o Norvec Husky köpegini Freyja da s@ker boku ile bogarim

oublious ve diger travestileri s&kikler icin de aynisi gecerli

Serefsiz vatan haini travestiler. Yedi ceddinizi si@keyim ; oynayin ULEN KUM havuzunuzda

@Oublious @madmusti

Hursit Paranoyasi ile ezilen sahtekar PUSTLAR

97776.jpg

Bu Hurshid degil, bu Paralel Hurshid.

@Huskylov

Neden bu kadar taktin cabatli_53 felan filan ? tabii bannlar felanda var bu forum yani önemli bir Forum bile degil Bilgi edinmek icin sadece bir Pakistan Forumu kim takar ki ? Sonuncta su an cabatli_53 ve tayfasi diyelim yönetiyor bu alt kismi ama pek fiilen bi anlami yok, sen napican kim ne kadar filan kazaniyor bence baska seylere yönel, bak daha uav hakkinda kritik yaptim hani envanterde diye yok söyle böyle demeye basladilar ama sonuc olarak kim olursa olsun, sen ol, cabatli_53 olsun ve baskasi kimse birsey degistiremez ben niye halen bu garip forumda takiliyorum bilmiyorum belki merakimdir neden bu kadar sehid, alet felan yokmu diye taa bakmisim 3000 ileti göndermisim ki halen devam ediyorum ve deger mi diyorum :D

Ha Balkan Forum filan söyle böyle, bize ne abi bence birakalim böyle sacma sapan isleri, satan satmis ülkeyi, kurtaran kurtariyordur ^^

daha 1 hafta önce beni hurshid sanıp küfrettin? Bu nasıl bir gelgittir anlayamıyorum...

Ona arada gelirler böyle bazen çalkalanmalar yaşar arada fazla takılmamak lazım, bir bakmışın fanatik sanayi destekçisidir başka bir gün bakmışın saçmasapan bir aksaklığı öne sürüp söver aleyhinde paylaşımlar yapar aksini savunanı karşısına alır durur zannedersin sövdüğü şirket çalışanları vatanhaini, bir gün hurshid gibi ne olduğu belli olan bir malı desteklemek için bütün milleti karşısına alır, başka bir gün hurshid bu diye birini rapor eder ve hurshid sandığı kişiyle kavga eder adama söver kızar suçlar onu banlamam için söylenir. Anlıyacağın sözün kıymeti önemli bir mevzu. Fazla takılmamak lazım herşeye..

Last edited:
@Huskylov

Neden bu kadar taktin cabatli_53 felan filan ? tabii bannlar felanda var bu forum yani önemli bir Forum bile degil Bilgi edinmek icin sadece bir Pakistan Forumu kim takar ki ? Sonuncta su an cabatli_53 ve tayfasi diyelim yönetiyor bu alt kismi ama pek fiilen bi anlami yok, sen napican kim ne kadar filan kazaniyor bence baska seylere yönel, bak daha uav hakkinda kritik yaptim hani envanterde diye yok söyle böyle demeye basladilar ama sonuc olarak kim olursa olsun, sen ol, cabatli_53 olsun ve baskasi kimse birsey degistiremez ben niye halen bu garip forumda takiliyorum bilmiyorum belki merakimdir neden bu kadar sehid, alet felan yokmu diye taa bakmisim 3000 ileti göndermisim ki halen devam ediyorum ve deger mi diyorum :D

Ha Balkan Forum filan söyle böyle, bize ne abi bence birakalim böyle sacma sapan isleri, satan satmis ülkeyi, kurtaran kurtariyordur ^^

Seni kimse burada zorla tutmuyor istediğin gibi yol alabilirsin merakın olmasın. Bu forumun değersiz, konuların kıymetsiz ve üyelerin de çapsız, yönetimin despot olduğunu ve haksız yere üyelerin ban veya warning yediğini düşünüyorsan burada paylaşım yapmanın anlamı yok bence de. Hani neden burada paylaşım yapıyorum bilmiyorum diyorsun ya bence bilmen gerekli. Hangi foruma değer addediyorsan orada vakit geçirmen mantıklı olan bak hurshid balkan forumunu ne kadar çok sevdiğinden bahsedip dururdu şimdi muhemelen orada gününü geçiriyordur. Buraya gelmek için 20den fazla yeni login açsa da ben merak etmesin onların hepsini ait olduğu yere postalıyorum o da zırlayıp duruyor arada çocuk gibi tehtid ediyor gelip beni alacaklarmış , banlanmasının hesabını soracakmış, şimdilerde yeni modası iddia etmek, para aldığımı öne sürüyor, birçok hesabımın olduğuna inanıyor vatan haini diyor yani kafasında kurmuş yine belli ki paranoyak kendi dünyasında beni yargılıyor zavallı, ben ise sadece bu ruh hastasına gülüyorum eğlenceli çocuktu mevzu saçmalamaya ve paranoyaya sıra geldiğinde. O zırladıkça benden tokat yiycek ruhhastası bu bebeye emzik yok, bu yüzden sen dahil herkes ya kurallar dahilinde hareket edip bu forumun saygınlığını koruyacak veya aldacağı warninglere saygı duymayı öğrenecek eğer burada bulunmak istiyorsak. Onca uyarılara rağmen Hurshid gibi aldığı her warning için ortalığı yaygaraya verip mekanı ağlama duvarına çeviren, forumu adeta çöplüğe çeviren ruh hastası paranoyak bir zata ve onun türevlerine hiçbir şart altında müsade edilmeyecek. Dediğim gibi burada herkes için açık olan kurallar mevcuttur ve alınan warningler de kurallar dahilinde verilir. Ortada bir hata varsa herkes önce aynaya bir bakacak ardından gelip burada varsa bir sorun sıkıntı uygun bir dille konuşulacak.

Fakat böyle hakaretpati her seferinde yeni bir hesap açıp ana avrat şahsıma küfreden bir şerefsiz namussuzun arkasına saklanıp bu kadar aleni tartışmaya luzum olmayan bir mevzuyu ve bu herifin bu forumda yaptıklarını kural ihlallerini eleştirmek yerine dönüp bu adamı neden banladınız yönetim ne garip despot gibi absürt bir yaklaşımı bana ithafen yönelten kim olursa, hele ki vatan millet yaygarasıyla hepimiz için çok önemli olan bu değerleri öne sürüp küçük akıllarıyla beni başka bir pozisyonda sınma çabasıyla bunu yapıyorsa o da benim gözümde hurahidten farksız onunla aynı rezillikte ortalığı karıştırmaya çalışan, konuştuğunun değeri olmayan gereksiz bir zat olara görülüp gereken yapılacaktır. Ben bırada çoluk çocukla, onların saçma sapan aptalötesi tezleriyle uğraşamam herkes haddimi bilecek veya bildirecez. Tolere etmenin de bir adabı var artık katlanılmaz hale geldi yaptıklarınız. Bu yüzden kuralları hatırlatmak açısından bugünlerde şu önceden hazırlanmış olan kurallar topiğini ön plana çıkaracam.

Last edited:

Back
Top Bottom