What's new

Çay Bahçesi

Constantinople

FULL MEMBER
Jul 9, 2016
681
0
461
Country
Turkey

dBSPL

SENIOR MEMBER
Mar 2, 2018
3,135
14
8,908
Country
Turkey
Sevgili arkadaşlar, bu başlıkları neden sürekli afrika-ortadoğu kısmında açıyorsunuz? Geçen yıl bu konuyu tartışmış ve ilgili jeopolitik ve askeri gelişmeler dışında teknoloji, kabiliyet gösterimi ile ilgili başlıkların diğer tarafta açılması konusunda fikir birliğine vardık, sanıyordum. 3 milyon arabı aldık diye simgesinde burkalı şeyh olan forum kısmına mı reva görüyorsunuz koca ülkeyi...

T-123456

MEMBER
Nov 13, 2012
11,612
11
17,886
Country
Turkey
Sevgili arkadaşlar, bu başlıkları neden sürekli afrika-ortadoğu kısmında açıyorsunuz? Geçen yıl bu konuyu tartışmış ve ilgili jeopolitik ve askeri gelişmeler dışında teknoloji, kabiliyet gösterimi ile ilgili başlıkların diğer tarafta açılması konusunda fikir birliğine vardık, sanıyordum. 3 milyon arabı aldık diye simgesinde burkalı şeyh olan forum kısmına mı reva görüyorsunuz koca ülkeyi...
Evet,Türkiye Avrupada.
Unutmayalim,lütfen.

Test7

MEMBER
Mar 2, 2018
1,680
4
5,562
Country
Turkey
Evet haklisin, fakat kabiliyet gosterimini bilicli olarak(simdilik) ortadogu kisminda aciyorum. Ulkenin su an ki durumunda Araplar tarafindan kucuk gorulme, Misir ile kiyaslanma durumu var. Bir nebze Turk savunma sanayinden bi haber insanlara ithafen aciliyor.

dBSPL

SENIOR MEMBER
Mar 2, 2018
3,135
14
8,908
Country
Turkey
Evet haklisin, fakat kabiliyet gosterimini bilicli olarak(simdilik) ortadogu kisminda aciyorum. Ulkenin su an ki durumunda Araplar tarafindan kucuk gorulme, Misir ile kiyaslanma durumu var. Bir nebze Turk savunma sanayinden bi haber insanlara ithafen aciliyor.
Abi boşverin elin arabını acemini... Türkiye ne kadar düşse de o kadar sefil, ele ayağa inmedi çok şükür. Özgüvenli olalım.

T-123456

MEMBER
Nov 13, 2012
11,612
11
17,886
Country
Turkey
Iki tarafada ac arayla,problem cikarsa Avrupa kisminda kalsin diyebilirsin.

Saithan

MEMBER
Oct 19, 2010
3,771
1
3,263
I'm working in the TOGG project, this project is real and project phase is going really fast.
For such a project to be a success you need enough tanking/loading stations. And at home as well. Without the structure to support electric cars it’s going to be an uphill battle.

In Norway electric cars got preferential treatment in traffic and such. You could waiver toll for electric cars to make spreading it faster. But the loading stations are most important, and of course the price.

-SINAN-

BANNED
Feb 22, 2013
16,750
0
2,128
Country
Turkey
For such a project to be a success you need enough tanking/loading stations. And at home as well. Without the structure to support electric cars it’s going to be an uphill battle.

In Norway electric cars got preferential treatment in traffic and such. You could waiver toll for electric cars to make spreading it faster. But the loading stations are most important, and of course the price.
I'm not working about car design...it's about the design of the factory and more like mechanical systems in the factory but not about the production stations, thinking it more like buildings' mechanical systems.

Mucahit

FULL MEMBER
Sep 6, 2015
1,211
0
2,078
Country
Turkey
Yalnız Avrupa kısmı çoğunlukla ölü o yüzden bence en iyisi Orta Doğu kısmına atmak.

Users Who Are Viewing This Thread (Total: 1, Members: 0, Guests: 1)

Top Bottom